Ataks Tavuk Satışı

Ataks Tavuk Satışı

Özel üretim olan tavuklarımız, civcivlerimizin yanında bu hayvanların yaşam alanının oluşturulmasında da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilen ürünlerden olan hayvan çadırları ve kümeslerin kurulumunu sağlayarak, sektöre yön veriyoruz. Uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde, Afyon ve Ankara illerindeki üretim çiftliklerimiz sayesinde iyi konuma geldik. Bu çiftliklerde ürettiğimiz ve organik tavukçuluk alanındaki geliştirmelerimiz sayesinde, en iyi ürünü veren tavukların satışını yapmaktayız.

Tavuğun Özellikleri

65 grama kadar çıkan yumurta ağırlığına sahip olan ataks tavuk satışı şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Günlük ortalama olarak 90 gram kadar yem yiyen tavuklarımız, siyaha yakın renkleri ve kesik olmayan gagalarıyla öne çıkmaktadır. Aktav Yarka  Prefabrik Çadır Kümes Aynı zamanda Tavuk Satışı konusunda yanınızdadır. Organik tavukçuluk ve tavuk üretimi için de son derece elverişlidir. Etleri çok lezzetli olan tavuklarımız 3 yıl boyunca yumurtalamaya devam etmekte ve bir yıl içerisinde sahiplerine 300’e yakın yumurta sağlamaktadır. Kendi yaşam alanlarının oluşturulması ve hayvanların sağlıklı bir şekilde gezmesini sağladığımız çözümlerimizle, müşterilerimize organik tavukçuluğun, sanıldığından daha zor olmadığını göstermek için çalışıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. gezen tavuk Ataks Tavuk Satışı için yorumda bulun

    Ataks Tavuk Satışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ataks Tavuk Satışı için ilk yorumu yapabilirsin.