Endüstriyel Mutfak

Vista Mutfak Makine

İstanbul’da 10 yılı aşkın süredir hizmet veren firma, endüstriyel mutfak projeleri ve her türlü sanayi tipi çamaşır makinelerinin satışını yapıyor. Üstün performansa sahip olan usta ellerle yola çıkan Vista makine, bu alandaki faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Ayrıca işine bağlı, çalışkan, titiz ve güler yüzlü ekibiyle ankastre mutfak ürünleri, klima, televizyon ve güvenlik sistemleri alanında hatasız çözümler sunarak müşterilerinin dikkatini çekiyor. Kendini her geçen gün yenileyen Vista makineden hizmet alan firmalar, bu konuda memnuniyetlerini dile getiriyor.

Farklı Hizmet

Vista endüstriyel makine birçok dalda hizmet sunuyor. Mekanik, elektrik sistemi ve networking hizmetleri gibi mimari ve mühendislik hizmetleri branşlarında kendini geliştiriyor. Vista makinenin vermiş olduğu nitelikli hizmetlere resmi web sitesi üzerinden online olarak ulaşılıyor.

Faaliyetler

Vista tasarım, proje idaresi, uygulama, kurulum ve satış sonrası ücretsiz montaj hizmetlerini sunan bir firma olarak, sektörel anlamdaki liderliğini koruyor. Vista makine ailesi, endüstriyel mutfak ürünleri satışını günümüzde ünlü beş yıldızlı oteller, tam donanımlı hastaneler, lüks konutlar, süperlüks villalar, ünlü restoran zincirleri ve eğitim kurumları gibi birçok seçenekle üstün hizmet kalitesini her daim kanıtlayarak, emin adımlarla ilerliyor. Faaliyetlerini dış pazar sistemlerinde sunan Vista makine, sektörün önde gelen firmaları arasında ilk sırada yer alıyor.

Müşteri Memnuniyeti

Prestij sahibi olan Vista makine endüstriyel mutfak ekipmanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Geniş bir müşteri portföyüne ulaşmış Vista makine, güvenilir bir şekilde tercih ediliyor. Türkiye genelinde düzenlenen endüstriyel mutfak konulu seminerlerde örnek gösterilen bir firma olarak yer alıyor. Vista makine olarak, başarılı ve deneyimli bir geçmişle aktif çalışmalar düzenliyor. Kaliteli hizmetlerinden asla taviz vermeyen firma, satış sonrası destek hizmeti veriyor.

Adres Ofis: Barbaros Mah Mor Sümbül Sok. Deluxia Palace No:5 A K:14 Da: 390 Ataşehir / İstanbul
Tel: +90 (216) 388-8890
Tel GSM: +90 (542) 448-4782
Fax: +90 (216) 388-8892
Email: info@vistamakine.com
Email finans: finans@vistamakine.com

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. endüstriyel mutfak Endüstriyel Mutfak için yorumda bulun

    Endüstriyel Mutfak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Endüstriyel Mutfak için ilk yorumu yapabilirsin.