Lens Fiyatları

Lensoptikal Optik Orijinal Lensler Bağcılar ilçesinde bulunan Lensoptikal Optik 10 yıldan fazla süredir lens satışı yapıyor. Tamamen orijinal lenslerin satışını yapan firma müşterilerinin memnun olmasını istiyor ve müşterileri için uygun fiyatlarla kaliteli lensleri satışa sunuyor.

Orijinal Lens Kampanyaları

Lensoptikal optik sektörde yer alan lens satış firmaları arasında müşterileri tarafından en çok tercih edilen firma olmayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda da müşterileri için kampanyalı lens paketleri satışa sunuyor. Lens paketleri arasında günlük lensler, astigmatism lensler, şeffaf lensler, kontakt lensler ve numaralı lensler bulunuyor. Bu lens paketleri içinde farklı sayılarda blister bulunuyor.  Lens Fiyatları  Bu paketler 4 ya da 6 kutu şeklinde satılabiliyor.

Ayrıca firma tarafından satışa sunulan lensler farklı markaların üretimleri oluyor ve markaya göre alıcılar için farklı kampanyalar uygulanabiliyor. Örneğin Avaira Vitality marka 6 kutu lens alanlara solüsyon hediye ediliyor. Bunun dışında bazı markalardaki lenslerden 4 ya da 6 kutu yapılan alımlarda daha az ücret ödeme kampanyası uygulanıyor.

Lens Alımlarında İki Taksit İmkanı

Lensoptikal optik tarafından lensoptikal web sayfası üzerinden satışa sunulan lens çeşitlerinden yapılan alımlarda iki taksit imkanı veriliyor. Bu sayede lens ihtiyacı duyan kişiler alacakları lenslerin ücretlerini 2, 3, 4 veya 5 taksit şeklinde ödeyebiliyorlar. Lens Fiyatları Lens almak isteyenler sipariş sayfasında yer alan sph, bc veya dia gibi bilgilerini girerek ve reçetelerini sayfaya yükleyerek lenslerden sipariş edebiliyorlar

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. Lens Fiyatları için yorumda bulun

    Lens Fiyatları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Lens Fiyatları için ilk yorumu yapabilirsin.