Tavuk Satışı

Tavuk Satışı Kurulduğumuz tarih olan 1990 yılından günümüze kadar, gelişen teknolojilere ayak uyduran Aktav firması olarak bizler, kümes kurulumları, Gezen Tavuk ve organik gezen tavuk yumurtası satışı yapmaktayız. Ana noktamız olarak Akhisar, Manisa’yı göstersek de, birçok ilde üretim tesislerimiz de bulunur. Tavuk Satışı Özellikle Afyon ve Ankara illerinde kurmuş olduğumuz üretim tesislerimiz sayesinde dünyaca ünlü olan Lohman Brown, Ataks gibi civcivlerin bakımını ve üretimini sağlıyor, en iyi şartlarda onları büyüterek yeni sahiplerine teslim ediyoruz.

Tavuk Satışı

Organik Tavuklar

Ülkemizde en sık tüketilen besin maddesi, tavuktur. Tavuğun bu kadar tüketilmesi, seri şekilde üretilmesi gerektiğini ortaya çıkartmıştır. Seri üretilen tavuklar artık eskisi kadar vitamin ve aminoasit içermemektedir. Kimyasallar yüzünden olması gerekenden fazla büyüyen tavukların tadı da eskisi kadar güzel değildir. Bu kimyasallar, yavaş yavaş büyümesi gereken civcivlerin yirmi gün içerisinde kesilecek kadar büyümesine sebep olur. Hızlı büyüyen bu tavukların tadı lezzetsizdir ve sağlıksızdır. Bizler Aktav işletmesi olarak, sizleri özlediğiniz o eski tavuk tadıyla buluşturmak için çalışıyoruz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

  1. gezen tavuk Tavuk Satışı için yorumda bulun

    Tavuk Satışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tavuk Satışı için ilk yorumu yapabilirsin.